Hizmetlerimiz

  • test : test
Decofemme tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri başlıkları altında kişiye özel, yenilikçi ve kaliteli yaklaşımı ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Tasarım:
Zamana, seçilen alana ve beklentilerle birlikte yenilikçi ve çağdaş çözümler oluşturularak kişiye özel tasarımlar oluşturulması hedeflenmektedir. Decofemme Tasarım ekibi konsept tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, mobilya tasarımı, peyzaj tasarımı, ofis, konut,konaklama, eğitim, kafe-restaurant tasarımları için farklı ölçeklerde proje hizmetleri vermektedir.
Uygulama: 
Decofemme uygulama ekibi, farklı bir çok alanda çözüm ortakları ile beraber çalışarak; uygulama projesi hazırlanması, fizibilite çalışmaları, kontrollük hizmetleri, teknik şartname oluşturulması, mobilya üretimi, malzeme ve çalışan temini ve takibi gibi uygulamaya yönelik bir çok aşamada destek ve çözüm üretmektedir. 
Danışmanlık:
İçmimarlık, mimarlık ve inşaat-mekanik ve elektirik mühendisliği alanlarında, proje hazırlanması, mütehaatlik işleri, kamu kurumları ile gerekli müraccat ve takip işlemleri ile birlikte uygulama yönelik üretici ve imalatçı firma araştırması, karşılaştırma çalışmaları, imalat, montaj ve nakliye koordinasyonu konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
3D Mimari Görselleştirme:
3D Modelleme, 3D Mimari Çizim ve 3 Boyutlu Görselleştirme hizmetleri ile iç ve dış mekan, mimari modelleme,  animasyon, 360 sanal tur ve  katalog konusunda hizmetler sunmaktadır.